top of page

Karta Podarunkowa

50 zł

Karta Podarunkowa to dobry pomysł na oryginalny prezent. Wybierz kwotę i napisz własną wiadomość, aby spersonalizować obdarowywaną osobę. Prezent wybierze osobiście w sklepie STIHL w Strzelinie....
Karta Podarunkowa to dobry pomysł na oryginalny prezent. Wybierz kwotę i napisz własną wiadomość, aby spersonalizować obdarowywaną osobę. Prezent wybierze osobiście w sklepie STIHL w Strzelinie.

50 zł
100 zł
200 zł
500 zł
1000 zł

INSTRUKCJA ZAKUPU KARTY

 

Wybierz wartość prezentu.

Wartość prezentu, to kwota którą obdarowany będzie mógł wykorzystać podczas osobistej wizyty w naszym sklepie.

Ilość

To wielokrotność wybranej wartości prezentu. Chcąc uzyskać kwotę inną niż widoczne w Karcie, np. 150 zł. wybierz wartość prezentu 50 zł, a ilość 3. (50 zł x 3 = 150 zł.)

Dla kogo jest Karta?

Dla innej osoby. To opcja, gdy nie będziesz mieć osobistego kontaktu z obdarowywaną osobą. Po opłaceniu Karty, obdarowana osoba otrzyma spersonalizowaną wiadomość e-mail, z Twoją dedykacją uzależnioną od tego "co chcesz jej powiedzieć".

Dla mnie. To opcja przypisana tym, którzy chcą fizycznie obdarować bliską osobę Kartą Podarunkową zapakowaną np. w ozdobną kopertę. W zależności od sposobu płatności, otrzymasz ją w formie elektronicznej, lub w formie kartonowej -fizycznie.

  • Płatność elektroniczna, PayPal  w tym karty płatnicze (bezpieczna i szybka): Kartę Podarunkową otrzymasz w formie elektronicznej -do samodzielnego druku. Do wiadomości e-mail przypisany będzie unikalny numer Karty i wybrana kwota do wykorzystania.

  • Płatność manualna, gotówka, w siedzibie naszego sklepu. Kartę Podarunkową otrzymasz w postaci kartonika z Twoją dedykacją i unikalnym numerem Karty.

PROCEDURA REALIZACJI KARTY

Zakładając, że wybrałaś/eś wartość prezentu i, że pozostałe pola są wypełnione prawidłowo:

Klikając KUP TERAZ - system przekieruje Cię do miejsca w którym będziesz mogła/mógł dokonać płatności.

  • płacąc PayPal (sprawdzone, bezpieczne) -otrzymasz 2 wiadomości:

  1. Potwierdzenie transakcji

  2. Potwierdzenie wysłania Karty pod wskazany adres e-mail, wraz z unikalnym numerem i Twoją dedykacją.

  • w tym samym czasie, osoba obdarowana otrzyma na swoją skrzynkę e-mail wiadomość wskazującą, że Ty obdarowałeś Ją Kuponem  Podarunkowym, konkretnej wartości, wraz z Twoją dedykacją.

Od tego momentu, osoba obdarowana może zrealizować KARTĘ będąc osobiście w naszym sklepie, lub wirtualnie, na stronach naszego sklepu -wpisując w koszyku unikalny numer Karty. Karta ważna jest BEZTERMINOWO.

Wybierając manualną opcję płatności (gotówka), otrzymasz wiadomość e-mail potwierdzającą tę transakcję. Aby otrzymać Kartę będziesz musiał pofatygować się do naszego sklepu i zapłacić wybraną wcześniej kwotę. Otrzymasz KARTĘ PODARUNKOWĄ w postaci papierowej. Na swoją skrzynkę pocztową otrzymasz unikalny numer Karty, który podobnie jak dedykację, wpiszesz w wskazanym miejscu. Od tego momentu Karta nabierze mocy handlowej, a Ty będziesz mógł/mogła obdarować nią wybraną osobę. Karta ważna bezterminowo.

bottom of page