PREMIERA   marzec, 2021

 

MS-400 C-M

PILARKA PROFESJONALNA 

Przeczytaj do końca, a dowiesz się co myślą o niej testujący ten model drwale, jak przebiega eksploatacja, ewentualnie, sam uzyskaj możliwość przetestowania jej na swoim gruncie.

Co dziś wiemy o tej pilarce?

Dziś, jeszcze przed

premierą wiemy, że:

 • w naszej ofercie handlowej będzie dostępna 1 marca (poniedziałek)

 

 • silnik posiada tłok wykonany ze stopów magnezu (pierwsza taka pilarka na świecie)

 • cena detaliczna wynosić będzie: 4.299,00 PLN (dla subskrybentów cena specjalna)

 • pilarka bazuje na doskonałym modelu MS-362.

 • tłok jest aż o 14% lżejszy niż aluminiowy tłok z MS 362, przy większej o 14% pojemności silnika.

 • pojemność silnika to 66,8 cm3, a osiągane obroty maksymalne to aż 14.000 obr./min.

 • pilarka posiada moc maksymalną 5,4 KM przy wadze zaledwie 5,8 kg.

 • istnieje możliwość stosowania prowadnic o długości do 63 cm.

Dlaczego ona jest taka wyjątkowa?

Jest kozak ponieważ ma:

 • Nieprzeciętną wydajność cięcia

 • Znakomite przyspieszenie

 • Łatwy i niezawodny rozruch

 • Większą moc i moment obrotowy

 • Doskonały stosunek masy do mocy

 • Obroty maks. aż 14 000 / min

Na normalnych warunkach kupisz ją TUTAJ, lub w sklepie stacjonarnym, chyba, że wolisz strefę SPECJALNĄ

O co chodzi?

 

A no o to, że reszta treści jest zastrzeżona i przeznaczona wyłącznie dla zalogowanych użytkowników. Ty również, bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań -możesz dołączyć do tej grupy. Dziś może nie potrzebujesz pilarki, ale informacje zawarte poniżej, mogą Ci pomóc w podjęciu decyzji w przyszłości.

Co z tego będziesz mieć?

 

Po pierwsze: możliwość bezpłatnego przetestowania pilarki MS-400. Będziesz mieć cały dzień na niezależne testowanie. W zamian poprosimy Cię o opinię na temat Twoich uwag i wrażeń z pracy.

Po drugie: dostęp do wiarygodnych opinii ludzi takich jak Ty, czyli ludzi na których pilarka ma zarabiać pieniądze. Dość kupowania "kota w worku".

Po trzecie: od samego początku pilarka będzie uzbrojona w urządzenie monitorujące jej eksploatację (Smart Connector), a Ty będziesz mieć wgląd w bardzo ciekawe parametry tej pilarki. 

I co, wchodzisz w to?

Jeśli TAK, wybierz jedną z poniższych opcji -wykonaj polecenie systemowe i praktycznie od dnia premiery, czyli już niebawem, będziesz mieć nieograniczony dostęp. Zajmie Ci to około 5 sekund. Zrób to teraz, zaczynamy niebawem. Pierwsze osoby już się pojawiają. Pracujesz w lesie? -nie może Cię tu zabraknąć. 

STREFA SPECJALNA  

 Cena: 0 PLN

Join the Discussion
The category is members only, sign up to join in
FORUM

Rejestrując się tutaj, uzyskasz dostęp do opinii wszystkich użytkowników testowanej pilarki . Zapamiętaj hasło.

CONNECTOR

Tutaj zobaczysz dane eksploatacyjne z czytnika STIHL Smart Connector. 

TESTOWANIE

Możesz wybrać konkretny dzień, oraz godzinę pobrania pilarki do testowania

FAQ

Kto może skorzystać z opcji testowania tej pilarki?


Krótko mówiąc: ludzie z branży leśnej. drwale, ZUL -owcy, drogowcy, firmy ogrodnicze -usługowe, generalnie wszyscy Ci, którzy zawodowo zajmują się wycinką drzew.
Czy są jakieś ograniczenia tej opcji?


I tak i nie. Nie. Nie ograniczamy w żaden sposób możliwości pobrania pilarki do swojego miejsca pracy tym, którzy są naszymi Klientami z historią świadczącą o pracy pilarką profesjonalną STIHL o mocy powyżej 3,5 KM. Testowanie bez kaucji. Tak. Firmy, które nie mają u nas jeszcze swojej historii i nie znajdują się w naszym komputerze, poproszone będą o numer NIP i dowód osobisty. Po pozytywnej weryfikacji danych, poprosimy o wpłatę kaucji zabezpieczającej ewentualny sabotaż w wysokości 1.000,00 PLN (wyłącznie gotówka). Rezerwacja pilarki może nastąpić wyłącznie drogą internetową, a pobranie fizyczne urządzenia występuje wyłącznie w siedzibie naszej firmy.
Jakie jest wyposażenie tej pilarki?


W związku z tym, że praca tą pilarką nie będzie Cię nic kosztować (w stosunku do nas), a najprawdopodobniej wykorzystasz ją zawodowo, my również nie chcemy do niej dokładać. Dlatego pilarka będzie udostępniona bez układu tnącego, bez paliwa i bez oleju do łańcucha. Pracujesz pilarką zawodowo, więc wszystkie w/w elementy najprawdopodobniej już masz. Materiały eksploatacyjne, niezbędne do testu, możemy Ci ewentualnie sprzedać w wyjątkowych cenach, z możliwością odkupienia ich od Ciebie po teście.
Na jaki czas dostanę pilarkę?


Generalnie zasada jest taka, że bez względu na to o której godzinie ją od nas pobierzesz, zawsze należy ją zwrócić kolejnego dnia do godz. 9.00. W wyjątkowych sytuacjach, gdy pilarka jest u nas dostępna, bierzesz ją wcześniej, ale zawsze zwracasz terminowo (do 9.00) i zgodnie z rezerwacją internetową.
Jak rozliczamy się ze zwrotem pilarki?


Wpadasz do nas przed godz. 9.00 -oglądamy ją wspólnie pod kątem ewentualnego sabotażu (czy Ci nie upadła, czy drzewo jej nie przygniotło itp. sytuacje). Pogadamy o doznaniach z pracy i praktycznie koniec testowania. Wracasz do swoich obowiązków a my do swoich. Ewentualnie poprosimy Cię o oficjalne wyrażenie swojej opinii na naszej stronie internetowej.
Co w przypadku awarii pilarki podczas testu?


To samo, co podczas awarii Twojej prywatnej pilarki. Testowana pilarka, w trakcie testów, będzie na gwarancji. Więc jeśli producent uzna, że awaria nastąpiła z Twojej winy -wystawimy Ci fakturę z 50% upustem -my również bierzemy udział w tym przedsięwzięciu -dlatego podzielimy się kosztami. Natomiast wszystko to, co podlegać będzie gwarancji -bierzemy na siebie. Ufamy, bo przecież będziemy mieć do czynienia z fachowcem, że wszystko przebiegnie OK i wspólnie przekonamy się co do określenia jej jakości (jaka by nie była) testowanego modelu pilarki.
Czy istnieje możliwość ponownego pobrania pilarki do testów?


Niestety nie. Każdy z testujących, może z tego skorzystać tylko raz. Ale, nie wykluczamy, że w przyszłości będziemy testować kolejne nowinki STIHL`a. Wszyscy subskrybenci tego testu zostaną o tym poinformowani i jednocześnie uzyskają pierwszeństwo w przyszłych przedsięwzięciach.