Głównie dla drwali

Wpadliśmy na wspaniały pomysł! Zobacz początki naszego nowego, innowacyjnego projektu. Czytając to, wiedz, że możesz być jednym z pierwszych wirtualnych VIP-ów 2021 roku. Jeśli zawodowo pracujesz pilarką łańcuchową, jest to pilotażowy Plan dla Ciebie. Plan: DUŻE, MOCNE PILARKI

Co nas zmotywowało?

Praktycznie, nie ma już chyba strony, która nie zachęcałaby do zapisania się na jakiś newsletter. Znasz to? Zapisz się, wpisz swój e-mail, a będziemy Cię informować o najnowszych promocjach, nowych produktach itp akcjach". Szarańcza! Wiem, bo sam (nie raz) również nabierałem się na takie "bajery, newslettery", a później traciłem czas na ich przeglądanie i wrzucanie do kosza. Czasem też zastanawiam się skąd oni mieli mój adres -ale to inna bajka.

Proponujemy coś innego, coś z czego bardzo chętnie będziesz chciał korzystać. Co to takiego?

Bezpłatna subskrypcja innowacyjnych usług.


W zależności od Twoich zainteresowań, udostępnimy Ci możliwości, których dotychczas raczej nie doświadczyłeś. Oto kilka przykładów.

Możliwość testowania nowych urządzeń STIHL

A teraz przyznaj, ile razy zdarzyło Ci się, że kupiłeś tzw."kota w worku"? Tzn, kupiłeś coś, a później okazało się, że to nie spełnia Twoich oczekiwań, że było za duże, lub za małe itd. Dlatego od stycznia 2021 roku, wszystkie nowe produkty (urządzenia) oddajemy do testowania. Komu? Klientom VIP. Kto jest Klientem VIP? Każdy, kto zapisze się do danej subskrypcji. Ale to nie wszystko!

Dedykowana strona VIP

Wszystko to, co możemy zaoferować (w ramach Programu), zobaczysz w jednym miejscu, na jednej dedykowanej Tobie stronie. W zależności od Twoich zainteresowań (wyboru Planu), oraz pory roku, zaspokoimy Twoje oczekiwania, a nawet lekko je przekroczymy. Jak?

  • będziesz mógł przyszpanować, że masz z nami układ, udostępniając stronę swoim znajomym. Wejście na stronę nie będzie wymagać ani adresu e-mail, ani nawet żadnego logowania. Wystarczy, że podasz im krótkie hasło do strony i wszystko. Strona dla Twoich Gości -jest do Twojej dyspozycji. A tam:

  1. Topowe produkty. Trzy urządzenia z listy TOP-10, czyli najpopularniejsze urządzenia STIHL, zawsze w promocyjnej, specjalnej dla Twoich Gości cenie.

  2. Gadżety. Płatne (symbolicznie), ale też bezpłatne akcje rozdawnicze.

  3. Wskazówki eksploatacyjne. Nasz ekspert odpowiada na najczęściej zadawane pytania.

  4. Kody rabatowe do naszej małej wypożyczalni nietypowego sprzętu ogrodowego.

Produkt miesiąca

Począwszy od lutego 2021 roku, każdy Plan będzie mieć przypisane 3 produkty miesiąca. Jeden z nich będzie oferowany z upustem cenowym jakiego dotąd nie stosowaliśmy. Dwa pozostałe z upustem, jaki stosujemy tylko dla wybranych Klientów naszej działalności stacjonarnej.


I co? Wchodzisz w to?

  • bez zobowiązań, za darmo!

  • testujesz nowinki STIHL -za darmo! (w marcu nowość: MS-400)

  • otrzymasz dedykowaną stronę -za darmo!

  • oraz sprzęt z niespotykanym dotychczas upustem (dwucyfrowym!)

TAK


Zostaniesz przeniesiony do strony zakupu subskrypcji za 0 zł.

Zakup, choć bezgotówkowy i dożywotnio bezpłatny, ze względów technicznych -musi się odbyć.

Dokonując rejestracji postępuj zgodnie z poleceniami systemu.

Rejestracja za pośrednictwem Facebooka, Google i e-mail są bezpieczne.

34 wyświetlenia