top of page

Przetestuj iMOW® na swoim trawniku - BEZPŁATNIE przez 14 dni!

stihl-imow-5-evo-2023.jpg
Zastanawiasz się, czy kosiarka autonomiczna spełni Twoje oczekiwania? Chcesz przekonać się, jak sprawdzi się na Twoim trawniku?

Stworzyliśmy BEZPŁATNY  program testowy, abyś mógł przekonać się osobiście, jak iMOW rewolucjonizuje pielęgnację trawnika.

Co zyskasz dzięki możliwości przetestowania?

Doświadczenie przed Zakupem

Przekonasz się, jak świetnie nasza kosiarka STIHL iMOW poradzi sobie na Twoim trawniku. Bez żadnych zobowiązań, testujesz kosiarkę aż przez 14 dni!

Urządzenie skonfigurowane pod Twoje potrzeby

Dowiesz się, jak łatwo dostosować kosiarkę do specyfiki Twojego trawnika. Konfiguracja obszaru koszenia - wszystko dostosowane do Twojego kalendarza, do Ciebie.

Oszczędność czasu i wysiłku

Dzięki STIHL iMOW zapomnisz o męczącym koszeniu trawy. Automatyczna kosiarka zajmie się trawnikiem za Ciebie.

Zaawansowaną technologię i funkcje

Nawigacja GPS, czujniki przeszkód, czujniki deszczu, plan koszenia, oszczędzanie energii - poznasz zalety zaawansowanej technologii w kosiarce STIHL iMOW.

Wsparcie techniczne i szkolenie

Otrzymasz z naszej strony pełny instruktaż, a także wsparcie techniczne w trakcie testowania kosiarki, tak, abyś czuł się pewnie w jej obsłudze.

Korzyści po okresie testowym

Zero kosztów w trakcie dwutygodniowego testowania i dodatkowe korzyści przy zakupie urządzenia po zakończeniu okresu testowego.

Rezerwacja kosiarki do testów:

 

Do wyboru masz dwa podstawowe modele kosiarek STIHL iMOW: RMI 422 i 522C, oraz jeden najnowszej generacji, STIHL iMOW EVO. Wybierz model, sugerując się powierzchnią swojego trawnika, oraz termin, w którym chcesz przetestować urządzenie.

rzerwcja

Jak to działa?
instrukcja

 1. Wybierz program testu, zwracając uwagę na obsługiwany areał koszenia, oraz datę testowania.

  • do 800 m2

  • do 2.100 m2

  • do 5.000 m2

 2. Kliknij w wybraną kosiarkę. Zapoznaj się z jej możliwościami i warunkami testu.
 3. Będąc zainteresowanym - "Dołącz" do testu.
 4. System poprosi Cię o zarejestrowanie się na naszej stronie- zarejestruj się z danymi z Facebook`a, Google, lub podając adres e-mail. Bezpieczne!
 5. Dalsza korespondencja odbywa się mejlowo -odbierz wiadomość email i postępuj zgodnie z zaleceniami.

Chcę wybrać PROGRAM

imow7.jpg

Program testu

01

W dniu zgłoszenia

Otrzymasz od nas mejlowo niezbędne wskazówki przygotowujące Twój trawnik do testu. Uzyskasz też wsparcie techniczne: m.in. dedykowany numer telefonu do naszego specjalisty, który będzie dostępny w przypadku ewentualnych pytań dotyczących testowania.

03

Pierwszy tydzień testu

przejdziesz krótkie e-szkolenie z obsługi testowanej kosiarki automatycznej, abyś mógł jeszcze lepiej zrozumieć funkcje i optymalnie wykorzystać inteligentny potencjał urządzenia.

02

W dniu montażu kosiarki

Zalecana jest Twoja obecność, ponieważ ten kluczowy etap gwarantuje uzyskanie szczegółowych informacji dotyczących dostosowania kosiarki do konkretnych warunków, co pozwoli na sprawne rozpoczęcie testowania kosiarki automatycznej.

04

Drugi tydzień testu

Poprosimy Cię o wzięcie udziału w krótkiej ankiecie, która przyczyni się do przygotowania indywidualnej oferty.

05

W przeddzień demontażu

podsumujemy dotychczasowy test. Dowiesz się, ile czasu zyskałeś - nie kosząc trawnika przez dwa tygodnie. Otrzymasz również konkretną ofertę,jeśli zdecydujesz się na zakup urządzenia na własność.

06

W dniu demontażu

poznasz szczegółowe zalecenia, dotyczące wykonania ewentualnej instalacji całej powierzchni Twojego trawnika, dla nowego robota STIHL iMOW.

Chcę BEZPŁATNIE przetestować kosiarkę w swoim ogrodzie

etapy
bottom of page