W kwestii

organizacyjnej

01

CO robimy

02

JAK robimy

03

GDZIE robimy

04

KIEDY zrobimy

PROJEKT 2018

Wraz z początkiem tego roku, przystąpiliśmy do dużego, 12-miesięcznego projektu rozwojowego.

Pierwsze efekty już są.

Zapraszamy do Strzelina.

 

Co obsługujemy?

TELEFON

PRACA

CENNIK

 
najlepszy wybór
Obecnie polecamy PRZEGLĄD PRZEDSEZONOWY
zobacz ile kosztuje i czy warto to zrobić ZOBACZ
KOSIARKI SPALINOWE

W ramach gwarancji naprawiamy:

  • kpl. kosiarki m-ki Viking bez względu na markę silnika.

  • kpl. kosiarki m-ki Murray z silnikami Briggs&Stratton

  • SILNIKI Briggs&Stratton wszystkich innych kosiarek -bez względu na miejsce zakupu,

W miarę dostępności do części zamiennych, podejmujemy się napraw wszystkich marek kosiarek spalinowych, bez względu na miejsce zakupu oraz kraj pochodzenia.

Silniki Briggs&Stratton naprawiamy bez względu na rok produkcji, miejsce zakupu oraz markę całego urządzenia. Zapewniamy części zamienne i mat. eksploatacyjne.

PILARKI ŁAŃCUCHOWE

Z różnych powodów nie podejmujemy się poważnych napraw innych pilarek niż Stihl.

Jednym z powodów jest zbyt słaba jakość podzespołów danej pilarki odpowiadająca cenie nowo nabywanego sprzętu. Często poważna naprawa graniczy z absurdem finansowym. Z kolei dobra jakościowo konkurencja jest -podobnie jak Stihl -siecią zamkniętą, w związku z czym nie mamy dostępu do części zamiennych. A, że bazujemy na oryginalnych częściach, -naprawa jest ograniczona. Wyjątek stanowią podstawowe materiały eksploatacyjne i części zamienne, do których należą: łańcuchy tnące, prowadnice, bębenki sprzęgła, podzespoły gaźnika, membrany, oraz -co najważniejsze 21-letnią wiedzę techniczną, -więc staramy się zaspokoić każdego użytkownika, oczywiście w granicach wyuczonego rozsądku.

 
KOSY MECHANICZNE

Nasze 21-letnie doświadczenie umożliwia nam naprawy wszystkich innych kos spalinowych pod kilkoma warunkami: ewentualnej dostępności do części zamiennych. oraz sensowności ekonomicznej -I tak np:

 

silnik: naprawy gaźników, rozruszników i innych drobnych elementów, ale bez napraw głównych tj. tych związanych z ingerencją w skrzynię korbową. Służymy pomocą przy regulacji gaźnika. Nie chcąc narażać użytkownika na absurdalne koszty -udostępniamy opcję wyceny naprawy, przed jej wykonaniem (weryfikacja) przeniesienie napędu: naprawiamy sprzęgła ew. wymieniamy kpl. przekładnie kątowe. Posiadamy również głowice żyłkowe do wszystkich kos, i staramy się posiadać podstawowe materiały eksploatacyjne oraz akcesoria niezbędne do bezpiecznej pracy.

 
TRAKTORKI OGRODOWE

Jeśli posiadasz traktorek ogrodniczy m-ki Viking to wiedz, że jesteśmy autoryzowanym dealerem tej Firmy w związku z czym świadczymy również usługi gwarancyjne.

 

BRIGGS&STRATTON

Posiadając traktorek innej firmy, przyjmij do wiadomości, że jesteśmy Autoryzowanym dealerem Firmy Briggs&Stratton, i jeśli Twoje urządzenie wyposażone jest w silnik tej Firmy -to jesteśmy uprawnieni do jego napraw w ramach gwarancji.

 

TRAKTORKI

z grupy MTD
 

MTD, WOLF GARTEN i CUB CADET.
Gwarancyjna i pogwarancyjna obsługa silników Briggs&Stratton: części i serwis 100%

Inne silniki: (Honda, Kawasaki, Kohler): 50/50. Stosowane częś