top of page

Tak to robimy w Strzelinie

Zaktualizowano: 19 paź 2023

Pozwól, że pomożemy w doborze odpowiednio dostosowanej - do Twoich potrzeb - pilarki łańcuchowej.


Jak sprawuje się pilarka STIHL model MS-162
Pilarka STIHL model MS-162

Ile ludzi, tyle potrzeb


Załóżmy, że chcesz kupić samochód. Taki rodzinny, nie za duży, nie za mały. Żeby mało palił i był mało awaryjny. Załóżmy też, że stać Cię na nowe auto. Jedziesz do salonu, a sprzedawca proponuje Ci busa. Opowiada jaki to on jest fajny, ile to do niego nie zapakujesz bagażu itd. Wszystko byłoby ok, tylko, że Ty nie szukasz busa!


Gabaryty aut widać gołym okiem i nie dasz sobie wmówić, że ciężarówka - to osobówka! Pilarki natomiast, mają podobne gabaryty i tutaj istotne są inne wskazówki. Błędną, ale najczęstszą wskazówką jest cena, którą potencjalni klienci dopasowują do swojego portfela, co nie zawsze idzie w parze z ich potrzebą.


Znamy Wasze potrzeby


Pilarkami handlujemy już ponad dwadzieścia lat i co istotne handlujemy stacjonarnie. Trudno byłoby ocenić Twoją potrzebę sprzedając pilarkę przez internet, chyba, że telefonicznie. Jesteśmy zdania, że najbardziej udane zakupy to takie, zrobione w realu, twarzą w twarz. Gdzie z naszym zaangażowaniem możesz cieszyć się satysfakcją z zakupu. Gdzie z naszą praktyczną obsługą korzystasz z bezpłatnych przeglądów serwisowych, jednocześnie wydłużając długowieczność swoich urządzeń, a co za tym idzie, utwierdzając się w przekonaniu dobrze wydanych pieniędzy. Czy jest to możliwe przez internet?


Wybierasz zakup w internecie?


Tutaj musisz wiedzieć, że Twoja satysfakcja będzie krótkotrwała. Dlaczego? Bo są takie informacje, których nie znajdziesz w internecie, a które są bardzo istotne w pierwszym etapie eksploatacji nowych modeli pilarek. Chociażby przegląd "zerowy", zalecany przez producenta, do wykonania w serwisie, w określonym czasie. To z kolei ma związek z gwarancją. Informacja wynika z instrukcji obsługi, z którą zapoznasz się dopiero po odbiorze przesyłki ze sklepu internetowego. Czy jest to usługa płatna? Oczywiście, że tak, w odróżnieniu od urządzeń nabytych w naszym sklepie. Urządzenia nie kupione u nas, traktujemy zgodnie z cennikiem komercyjnym, bez upustów.


Instruktaż wraz z uruchomieniem


Bardzo ważną kwestią związaną z zakupem pilarki jest edukacja. Technologia biegnie, a wraz z nią producenci, wprowadzając co rusz to nowe rozwiązania. Niewiedza nie zwalnia z odpowiedzialności, dlatego wskazane jest, abyś pierwsze kroki zrobił z nami. Pozwól, że uruchomimy Twoją nową pilarkę i przekażemy kilka istotnych wskazówek.


Tak to wygląda w Strzelinie


Na stronie z pilarkami, zobaczysz naszą ofertę, gdzie przy każdej pilarce jest informacja o bieżącej dostępności (jest w Strzelinie), lub w przypadku chwilowej niedostępności - datę dostawy. Korzystając z filtra, możesz dostosować naszą ofertę ograniczając listę do swoich potrzeb. Dostępne filtry,


(wybierz odpowiednią grupę urządzeń)

 

Najtańsze: urządzenia nabywane z myślą o gałęziach: w sadzie i w ogrodzie: obecnie z najniższą ceną. Mała przecinarka do gałęzi, pilarka spalinowa, pilarka elektryczna i pilarka akumulatorowa.

 

Małe, przydomowe: urządzenia spalinowe nabywane dla potrzeb przeciętnego gospodarstwa: drewno na opał, pielęgnacja ogrodu, potrzeby "podwórkowe".

 

Uniwersalne: nabywane z potrzebą posiadania rezerwowej mocy - w przypadku "wyjścia do lasu", pozyskiwanie drewna dla własnych potrzeb.

 

Elektryczne: urządzenia zasilane energią z sieci elektrycznej. Potrzeba pracy np. w garażu, lub miejscu wymagającym niskiego natężenia dźwięku. Zwróć uwagę na WYPRZEDAŻ! (2 szt.)

 

Akumulatorowe: coraz częściej nabywane urządzenia dla szerokiej grupy potrzeb: począwszy od najprostszych prac w ogrodzie, a skończywszy na profesjonalnych pracach, z wycinką drzew włącznie.

 

Specjalistyczne: potrzeba pracy na wysokości, np. na dachu, na wysięgniku koszowym, lub dla potrzeb zaspokojenia swojego hobby - rzeźbienia w drewnie.

 

Profesjonalne: szeroko rozumiana praca w lesie, lub w tartaku. Od wycinki pnia drzewa, poprzez przecinkę drewna, skończywszy na gałęziach i konarach.

 

Nowości: najnowsze modele pilarek - nie tylko spalinowych.

 

Odnalazłeś się w którejś grupie urządzeń?

Planujesz kupić, a może tylko porozglądać się?


Zapraszamy na stronę z pilarkami, a szczególnie do użycia tam FILTRA

Używając telefonu wybierz FILTRUJ

W komputerze, będzie po lewej stronie.1 Comment

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Guest
Feb 22, 2023
Rated 5 out of 5 stars.

rzeczywiście tak jest. Kupowałem polecam

Like
bottom of page