Witaj, wybierz grupę urządzeń, która Cię interesuje?
1.jpg
5.jpg
4.jpg
 
Dmuchawa spalinowa STIHL BG-86

Dmuchawa spalinowa STIHL BG-86

1 399,00 złCena
Do tej dmuchawy dodajemy atrakcyjny prezent NIESPODZIANKĘ
Nie ma nic do zarezerwowania. Sprawdź ponownie wkrótce

Dla wszystkich Tych, którzy kupili, lub kupią u nas dmuchawę lub odkurzacz w okresie październik - listopad 2019 r. dostępna jest opcja wypożyczenia zestawu do czyszczenia rynien

za 1 PLN.

Kod kuponu promocyjnego: shibg

| 1 PLN

 
 
 

FAQ

Jaki jest okres gwarancji?


Okres gwarancji, bez względu na jednostkę napędową dmuchawy lub/i odkurzacza, uzależniony jest od dokumentu sprzedaży i wynosi odpowiednio:

  • 12 m-cy: w przypadku faktury VAT z numerem NIP nabywcy, lub
  • 24 m-ce: w przypadku paragonu fiskalnego
W okresie gwarancji realizujemy ewentualne reklamacje, wykonując wolę Gwaranta w możliwie najkrótszym czasie.
Jaka jest propozycja eksploatacji?


Przegląd "zerowy -na start" Po wypaleniu określonej ilości paliwa, zapraszamy na tzw. "przegląd zerowy", nasz mechanik wykona kilka ważnych czynności serwisowych. M.in. wyreguluje gaźnik, sprawdzi wszystkie połączenia gwintowe, oraz udzieli jeszcze kilka wskazówek eksploatacyjnych. Przegląd "na życzenie". W każdej chwili możesz zażyczyć sobie takiego bezpłatnego przeglądu. Twoje uwagi i spostrzeżenia są dla nas bardzo istotne. Dlatego każdorazowo, gdy tylko będziesz mieć jakieś spostrzeżenia -nie szukaj karty gwarancyjnej, dostarcz nam swoje urządzenie. Przegląd "rocznicowy" Gdy minie rok, od chwili zakupu dmuchawy lub/i odkurzacza, otrzymasz od nas zaproszenie na bezpłatny przegląd "rocznicowy". Doszliśmy do wniosku, że skoro kupiłeś dmuchawę równo rok temu, to widocznie była ona do czegoś Ci potrzebna. A skoro tak, to może okazać się, że i w tym roku potrzeba będzie identyczna, w tym samym czasie. Mamy nadzieję, że wstrzelimy się z tą usługą w Twoje bieżące potrzeby i zdążymy przygotować sprzęt do dmuchania dużej ilości np. liści.

DODAJ PYTANIE

  • Facebook - Grey Circle