W sposób zorganizowany

Bez względu na to czy Twoje urządzenie jest objęte gwarancją, czy też nie, czy jest to urządzenie nabyte w naszej firmie czy nie, procedury przyjęcia do naprawy są identyczne. Z tym, że jeśli chcesz skorzystać z praw gwarancji, musisz o tym poinformować mechanika natychmiast.

zobacz  dlaczego

 

 
Wstępna diagnoza

 

Przed przyjęciem każdego zlecenia do naprawy, mechanik wstępnie, organoleptycznie oceni stopień awarii i ustosunkuje się do sensowności jego przyjęcia . Daj nam kilka minut, a powiemy powiemy Ci na ile poważna wystąpiła dana niesprawność.

 

 
Podstawowe czynności

 

Następnie, jeśli urządzenie będzie kwalifikować się do podstawowych czynności zmierzających do jego natychmiastowego uruchomienia, podejmie taką próbę. W przypadku pozytywnego wyniku -urządzenie będzie gotowe do wydania natychmiast, w przeciwnym razie pozostanie włączone do kolejki napraw.

 

 
Kolejka napraw

 

Każde, nowo przyjęte urządzenie kwalifikujące się do naprawy trafia do naszego zeszytu. Zeszyt jest w stanie przyjąć, w zależności od pory dnia i pracochłonności, nawet 16 urządzeń dziennie. Mechanik przystępując do pracy, podejmuje się naprawy urządzenia najdłużej oczekującego w zeszycie. Wybierając z danego dnia urządzenia Stihl i Viking -których naprawy wykonuje w pierwszej kolejności. Oczywiście umowa to umowa, bez względu na markę urządzenia i miejsce jego zakupu, dotrzymujemy terminów realizacji zleceń. Zakładając, że swoje urządzenie dostarczysz chociażby dziś, to odbierzesz je w określonym, konkretnym dniu.

 

 
ZK Zlecenie Klienta

 

Jako potwierdzenie przyjęcia sprzętu do naprawy, otrzymasz tzw. ZK (Zlecenie Klienta- w formie papierowej). Druczek zawiera istotne dla obu stron informacje. Numer telefonu do serwisu; dane sprzętu; określenie usługi: naprawa lub kosztorys lub przegląd; datę odbioru; i numer ZK.

 

 
Czas

 

Na podstawie kolejki napraw (z zeszytu), nasz mechanik umawiając się z Tobą określi konkretny, pierwszy wolny dzień realizacji Twojego zlecenia (naprawy).

zobacz kolejkę

 

 
Ile to będzie kosztować?

 

Jeśli padnie takie pytanie, a zazwyczaj pada, mechanik zaproponuje Ci usługę dodatkową tzw. weryfikację kosztu naprawy (kosztorys). Weryfikacja o której mowa jest bezpłatna w przypadku wszystkich urządzeń Stihl. Natomiast pozostałe urządzenia rozliczane są zgodnie z naszym cennikiem. Zlecając tę usługę, jeśli podałeś swój numer telefonu, otrzymasz wiadomość SMS, w treści której będą informacje związane z ewentualnym kosztem naprawy. Jeśli zdecydujesz się na naprawę, koszt weryfikacji będzie anulowany. Natomiast, jeśli stwierdzisz, że naprawa Ci się nie opłaca, odstąpimy od niej, a urządzenie będzie oddane w stanie poweryfikacyjnym.

​​