top of page

W sposób zorganizowany

Bez względu na to czy Twoje urządzenie jest objęte gwarancją, czy też nie, czy jest to urządzenie nabyte w naszej firmie czy nie, procedury przyjęcia do naprawy są identyczne. Z tym, że jeśli chcesz skorzystać z praw gwarancji, musisz o tym poinformować mechanika natychmiast.

zobacz  dlaczego

 

 
Wstępna diagnoza

 

Przed przyjęciem każdego zlecenia do naprawy, mechanik wstępnie, organoleptycznie oceni stopień awarii i ustosunkuje się do sensowności jego przyjęcia . Daj nam kilka minut, a powiemy powiemy Ci na ile poważna wystąpiła dana niesprawność.

 

 
Podstawowe czynności

 

Następnie, jeśli urządzenie będzie kwalifikować się do podstawowych czynności zmierzających do jego natychmiastowego uruchomienia, podejmie taką próbę. W przypadku pozytywnego wyniku -urządzenie będzie gotowe do wydania natychmiast, w przeciwnym razie pozostanie włączone do kolejki napraw.

 

 
Kolejka napraw

 

Każde, nowo przyjęte urządzenie kwalifikujące się do naprawy trafia do naszego zeszytu. Zeszyt jest w stanie przyjąć, w zależności od pory dnia i pracochłonności, nawet 16 urządzeń dziennie. Mechanik przystępując do pracy, podejmuje się naprawy urządzenia najdłużej oczekującego w zeszycie. Wybierając z danego dnia urządzenia Stihl i Viking -których naprawy wykonuje w pierwszej kolejności. Oczywiście umowa to umowa, bez względu na markę urządzenia i miejsce jego zakupu, dotrzymujemy terminów realizacji zleceń. Zakładając, że swoje urządzenie dostarczysz chociażby dziś, to odbierzesz je w określonym, konkretnym dniu.

 

 
ZK Zlecenie Klienta

 

Jako potwierdzenie przyjęcia sprzętu do naprawy, otrzymasz tzw. ZK (Zlecenie Klienta- w formie papierowej). Druczek zawiera istotne dla obu stron informacje. Numer telefonu do serwisu; dane sprzętu; określenie usługi: naprawa lub kosztorys lub przegląd; datę odbioru; i numer ZK.

 

 
Czas

 

Na podstawie kolejki napraw (z zeszytu), nasz mechanik umawiając się z Tobą określi konkretny, pierwszy wolny dzień realizacji Twojego zlecenia (naprawy).

zobacz kolejkę

 

 
Ile to będzie kosztować?

 

Jeśli padnie takie pytanie, a zazwyczaj pada, mechanik zaproponuje Ci usługę dodatkową tzw. weryfikację kosztu naprawy (kosztorys). Weryfikacja o której mowa jest bezpłatna w przypadku wszystkich urządzeń Stihl. Natomiast pozostałe urządzenia rozliczane są zgodnie z naszym cennikiem. Zlecając tę usługę, jeśli podałeś swój numer telefonu, otrzymasz wiadomość SMS, w treści której będą informacje związane z ewentualnym kosztem naprawy. Jeśli zdecydujesz się na naprawę, koszt weryfikacji będzie anulowany. Natomiast, jeśli stwierdzisz, że naprawa Ci się nie opłaca, odstąpimy od niej, a urządzenie będzie oddane w stanie poweryfikacyjnym.

​​

Odbiór urządzenia

 

Jeśli zostawiłeś nam swój numer telefonu, gdy tylko naprawimy Twoje urządzenie, otrzymasz od nas wiadomość SMS o treści:


GOTOWE!!!

Możesz odebrać swoje urządzenie.

Godziny naszej pracy …

Telefon do serwisu …

Kwota do zapłaty …

 

Nie zapomnij o karteczce którą otrzymałeś w dniu zlecenia naprawy -jest ona jedynym dokumentem na podstawie której wydamy Twój sprzęt.

Projekt 2018

 

Jeśli jeszcze nie przekonaliśmy Cię do korzystania z naszych usług, to ewentualnie zobacz jakich przedsięwzięć podjęliśmy się wraz z początkiem 2018 roku. Chcemy być dla Ciebie! Chcemy abyś bił rekordy długowieczności swoich urządzeń.

 

Jesteśmy świadomi tego, że zdarzają się sytuacje takie, że z różnych powodów chcesz aby wykonać usługę natychmiast, lub, że  mieszkasz na tyle daleko, że kosztowne są Twoje podwójne przyjazdy. Dlatego mamy nowe, gotowe rozwiązania prokonsumenckie.

Zobacz sam

Wróć do strony SERWIS

bottom of page