top of page

PRZECINARKI

najlepszy wybór
zanimkupisz
TS500i.jpg

Zanim kupisz ...

Przecinarki to takie urządzenia, które dużo wymagają i to nie tylko od użytkownika i nie tylko od właściciela, ale przede wszystkim od kwalifikowanego serwisanta. To na serwisie spoczywa ogrom wiedzy, którą w zależności od swoich kompetencji, sprzedaje wraz z ceną urządzenia i przyczynia się do długotrwałego zarobkowania (na niejednej budowie), lub nieświadomie ogranicza się do podstaw. Więc jeśli planujesz kupić przecinarkę i znasz już podstawy jej obsługi, kup ją u nas i poznaj (w momencie zakupu) 3 newralgiczne punkty swojego sprzętu.

oferta

OFERTA HANDLOWA

i

Prezentowane przecinarki są dostępne w Strzelinie "od ręki", chyba, że w miejscu ceny widnieje informacja "wyprzedane".

program

Obowiązkowy przegląd "zerowy"

Po przepracowaniu określonej ilości godzin, zapraszamy na bardzo ważny przegląd, podczas którego nasz mechanik wykona kilka istotnych, czynności, dla prawidłowego funkcjonowania przecinarki. Dokona również istotnego wpisu do Karty Gwarancyjnej.

 

Program "dla dobra sprawy"

W dowolnej chwili, możesz dostarczyć nam swoją przecinarkę na tzw. "przegląd profilaktyczny". Wówczas wykonamy wszystkie okresowe czynności zalecane przez producenta

Przegląd "rocznicowy"

Czas leci nieubłaganie, może zdarzyć się, że przegapisz ważny termin na wykonanie niektórych czynności obsługowych. Przypomnimy Ci o tym! I tak co roku! A za wszystko co zrobimy, nie zapłacisz nic.

serwis

SERWIS

Jaki serwis, taki sprzęt

Gwarantujemy, że podane niżej czasy poszczególnych napraw, są dla nas priorytetowe i tym samym aktualne i wiążące.

Rozrusznik, elementy sprzęgła, wymianę paska klinowego, przeglądy i regulacje, wykonujemy:

"na poczekaniu"

Wszystkie pozostałe czynności, w tym: naprawę lub/i czyszczenie gaźnika, ekspertyzę awarii wraz z wyceną, wymianę karterów, cylindra itp. obecnie wykonujemy

8 dni roboczych

Natomiast w przypadku braku części zamiennych, czas wydłuży się o:

3 dni robocze

bottom of page