WERTYKULATORY 

 

Do dyspozycji wynajmujących oddajemy cztery wertykulatory, które różnią się do siebie datą produkcji i marką. Trzy z nich są produkcji VIKING, jeden WEIBANG. VIKING przeznaczony jest do powierzchni nie większej niż 2 tys. m2, a WEIBANG 3 tys. m2.

 

Rezerwacja

 

Rezerwacji wertykulatora możesz dokonać:

osobiście, będąc w naszym sklepie,

telefonicznie, w godzinach naszej pracy (tel. 71 392 43 48), lub on-line.

Wszystkie źródła rezerwacji są kompatybilne, co w praktyce oznacza, że każdy wertykulator pracuje zgodnie z jednym kalendarzem.

 

Formalności

 

W zarezerwowanym przez siebie dniu, będąc u nas osobiście, niezbędne będzie podpisanie umowy najmu, oraz zapłaty (z góry) za wynajęcie urządzenia odpowiednio: m-ki VIKING -99,00 PLN, lub m-ki Weibang -149 PLN (brutto)/doba. Poprosimy również o wpłacenie kaucji w wysokości 300 PLN, która zdeponowana będzie w naszej kasie, lub, w przypadku płatności elektronicznej (np. kartą płatniczą), na naszym koncie,  do dnia zwrotu urządzenia.  Kaucja jest zabezpieczeniem ewentualnego sabotażu i nie dotyczy awarii wynikających z eksploatacji.

 

Instruktaż, przekazanie

 

Po podpisaniu i opłaceniu usługi, nasz pracownik poinstruuje Cię w zakresie obsługi wertykulatorem, uwzględniając jednocześnie względy bezpieczeństwa.

Zwróć uwagę na poziom paliwa. Przekażemy Ci urządzenie z pełnym zbiornikiem i tego samego oczekujemy w momencie jego zwrotu.

 

Transport do miejsca pracy

 

Wertykulator jest kompaktowym urządzeniem nadającym się do transportu nawet tradycyjnym samochodem osobowym. Gabaryty przypominają kosiarkę spalinową o szerokości 40 cm. Waga: 33 kg. w przypadku wyboru VIKING-a, lub 56 kg. w przypadku Weibang-a. Oczywiście, na miejscu służymy pomocą.

 

Istnieje możliwość dostarczenia urządzenia pod wskazany adres. Koszt to 1 zł/ za każdy przejechany kilometr w Twoim kierunku + ryczałt 20,00 PLN.

 

Praca

 

Wertykulator jest do Twojej dyspozycji 24 godziny od momentu podpisania umowy. Są to urządzenie spalinowe, w związku z czym, wyposażone w 4 suwowe silniki benzynowe w których są płyny eksploatacyjne.

Paliwo w zbiorniku: czyste i świeże bez żadnych dodatków (np. bez uszlachetniaczy, bez oleju)

Olej w misce olejowej o specjalnych właściwościach (SAE30 Briggs&Stratton). Jego poziom powinien być sprawdzony każdorazowo przed podjęciem pracy.

Urządzenia nie wolno przechylać na żadną ze stron, również w transporcie.

Najemca nie może wymieniać żadnych materiałów eksploatacyjnych (np. świecy zapłonowej, filtra, oleju)

 

Doceń to, że w przypadku zerwania paska klinowego czy którejkolwiek linki, nie poniesiesz za to odpowiedzialności. Podobnie z innymi awariami, dotyczącymi nawet silnika. Jeśli nie stwierdzisz swojej winy, nie musisz się obawiać -nie obciążymy Cię kosztami. Warunek jest tylko jeden: uważaj w trakcie transportu i podczas pracy wertykulatorem na jego pozycję (nie przechylaj). Dotyczy to również zaglądania pod urządzenie, oceniając noże tnące unoś urządzenie tak, aby świeca była ku górze. To jedyna bezpieczna (dla silnika) pozycja. W kwestii swojego bezpieczeństwa -odłącz świecę zapłonową od przewodu -zdejmij nasadkę!