WERTYKULATORY 

 

Do dyspozycji wynajmujących oddajemy cztery wertykulatory, które różnią się do siebie datą produkcji i marką. Trzy z nich są produkcji VIKING, jeden WEIBANG. VIKING przeznaczony jest do powierzchni nie większej niż 2 tys. m2, a WEIBANG 3 tys. m2.

 

Rezerwacja

 

Rezerwacji wertykulatora możesz dokonać:

osobiście, będąc w naszym sklepie,

telefonicznie, w godzinach naszej pracy (tel. 71 392 43 48), lub on-line.

Wszystkie źródła rezerwacji są kompatybilne, co w praktyce oznacza, że każdy wertykulator pracuje zgodnie z jednym kalendarzem.

 

Formalności

 

W zarezerwowanym przez siebie dniu, będąc u nas osobiście, niezbędne będzie podpisanie umowy najmu, oraz zapłaty (z góry) za wynajęcie urządzenia odpowiednio: m-ki VIKING -99,00 PLN, lub m-ki Weibang -149 PLN (brutto)/doba. Poprosimy również o wpłacenie kaucji w wysokości 300 PLN, która zdeponowana będzie w naszej kasie, lub, w przypadku płatności elektronicznej (np. kartą płatniczą), na naszym koncie,  do dnia zwrotu urządzenia.  Kaucja jest zabezpieczeniem ewentualnego sabotażu i nie dotyczy awarii wynikających z eksploatacji.

 

Instruktaż, przekazanie

 

Po podpisaniu i opłaceniu usługi, nasz pracownik poinstruuje Cię w zakresie obsługi wertykulatorem, uwzględniając jednocześnie względy bezpieczeństwa.